Chystáte se na svátky pryč?


Hory mají svoje kouzlo, a přitahují i lidi, kteří se nevěnují ani zimním sportům jako jsou běžky nebo lyžování, aby zde trávili vánoční svátky. Někdo už začal trávit Vánoce v zahraničí u moře, ale většina Čechů si stále neumí představit Vánoce u moře, kde jsou místo vánočních stromků palmy. Další část lidí tak zůstává doma, aby nasáli zdejší vánoční atmosféru na maximum. A mnozí z nich si zvykli trávit svátky na horách. Hory mají v zimě neopakovatelnou atmosféru, protože sníh a vánoční výzdoba jsou něčím, co vám prostě zlepší náladu, i když Vánoce nemusíte.

škoda fabia

Pokud se někam chystáte, je nezbytně nutné zkontrolovat v jakém stavu je vaše auto. Musí mít platnou technickou kontrolu, mělo by mít opravené všechny závady o kterých víte, a hlavně byste měli mít přezuté pneumatiky. Pozor – na mnoha místě v horách jsou vyžadovány i řetězy, a pokud byste jeli bez nich, nejen že na místo nedojedete kvůli stavu vozovky, ale nejspíš byste dostali i tučnou pokutu.

Už se vám někdy stalo, že jste měli všechno nachystané, sbalené, a auto ne a ne nastartovat? Je to celkem běžný problém, který se musí rychle vyřešit, abyste na pobyt mohli odjet. Ideální je mít připravené číslo s půjčovnou aut. Není dobré si půjčovat auto od příbuzných nebo kamarádů, protože to často bývá důvod k hádkám o to, kdo udělal který šrám a projezdil více benzinu. Nejlepší je půjčit si auto od někoho, kdo je má k dispozici.

kolona aut

Praha – půjčovna aut Milan má k dispozici spoustu vozidel, která vás na zimní dovolenou mohou v pohodě odvézt. V nabídce je třeba velice oblíbená Škoda Octavia, a to starší i nejnovější modely. Pokud vás auto zradilo třeba při stěhování, můžete si tu vypůjčit dodávku. Vypůjčení auta je snadné, potřebujete jen dav doklady totožnosti a peníze na zálohu. Díky autopůjčovně se včas dostanete kam potřebujete.