Jak naložit s větším množstvím suti?


Když se rozhodnete, že budete stavět je to rozhodnutí, které je již na celý život. A pokud nechcete svůj budoucí dům snad někdy prodat, budete se potýkat s různými problémy, které každého majitele nemovitosti prostě provázejí. A to ať chce anebo ne. A mnohdy jsou velmi nemilé patálie, které stojí na cestě za jeho vysněným stavením. A ne každý si může hned ze začátku dovolit si postavit zbrusu nový dům. Někdo si například bude kupovat jakýsi levnější pozemek, protože jeho cena je velmi přijatelná. Ale bude se také muset vypořádat s nějakou bývalou nemovitostí, která se již dále nebude používat, a tak je vhodná k demolici. A to jsou další starosti navíc, které budete muset řešit. A pokud tedy dojde k demolici jsou další otázky, které se hned vyrojí. A to například co budete dělat se stavebním materiálem, který vám nepochybně vznikne.

vtipná značka

Je samozřejmé, že se bude muset ekologicky zlikvidovat, ale sami asi tolik materiálu nejste v žádném případě schopni zlikvidovat. A tak vám nezbývá nic jiného než si na to najmout firmu. Ale je důležité, abyste se orientovali jednak v jejich nabídce služeb, která se jistě bude lišit od druhých. A také je důležité porovnat cenu kterou byste měli zaplatit. A porovnat je, než se budete slepě pouštět do kontraktu s první firmou kterou potkáte na první stránce webového prohlížeče. A jaké jsou tedy nabídky na odvoz suti v Praze? Například firma Seigel, která v Praze zajišťuje odvoz suti a pronájem kontejnerů, které jsou toho nedílnou součástí. Nabízejí kontejnery na odvoz suti v různých rozměrech, které jsou například od 3 metrů krychlových a vejdou se do nich až tři tuny suti. A pak jsou ještě v nabídce kontejnery, které jsou o něco větší a vejde se do nich až šest tun.

stavební suť

A jsou rozděleny na ty širší a na ty, které jsou o něco užší. A ten největší má opravdu úctyhodné rozměry, které jsou dvanáct tun suti a jsou veliké deset metrů krychlových. A cena za jejich přistavení a vypůjčení se pohybuje okolo 3500Kč a za ten největší si tedy ovšem zaplatíte až osm tisíc korun českých. A pokud si budete muset kontejner vypůjčit o víkendu čeká vás malá přirážka, která byla stanovena na tři sta korun českých. A pokud si o kontejner zavoláte bude vám přistaven již do hodiny od vašeho telefonátu. A nejdéle si počkáte čtyři hodiny. A kontejner je vypůjčován na čtyři dny a pokud budete potřebovat prodloužit, bude vás to stát pouhých sto korun za další den. A pokud nechcete anebo nemůžete z nějakého důvodu čekat, mají službu turbo kontejner, který vám bude přistaven maximálně do šedesáti minut od vašeho zavolání.