Jak řešit poruchy erekce?


Poruchy erekce jsou bohužel pro muže ve středním věku docela běžným problémem. Erekce a sexuální libido už zkrátka není na takové úrovni, jako když vám je dvacet. Někdy se jedná o v podstatě „přirozený“ problém, který je způsoben stárnutím těla a organismu, jindy ale může jít o důsledek nějakého onemocnění. V každém případě byste problémy s erekcí neměli nechávat jen tak. Měli byste je co nejdříve oznámit vašemu ošetřujícímu lékaři. Ten vás vyšetří a určí, jaká je příčina toho, že máte problémy se svým sexuálním životem. Víte ale, že poruchy erekce mohou pramenit z nezdravého životního stylu? V takovém případě často postačí úprava životního stylu a jeho dodržování. Poté se vám může navrátit i starý sexuální apetit a kvalitní erekce.

zdravé jídlo

Jaké opatření mohou fungovat?

Rozhodně byste se měli zaměřit na své stravování. Zdravé stravování slouží jako prevence k mnoha onemocněním a poruchy erekce nejsou výjimkou. Vyhýbejte se především cukrům a nasyceným tukům, které mohou ucpávat vaše tepny a tím způsobovat potíže s erekcí. Takové tuky jsou především v uzeninách, tučném mase, smaženém jídle, nekvalitních olejích a podobných jídlech. Zaměřte se na kvalitní bílkoviny, čerstvou zeleninu, ovoce a komplexní sacharidy.

alkohol

Zařaďte do své životosprávy taky dostatek pohybu. Pohyb zlepšuje http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Miroslava-Jozova-Vyuzivani-aplikaci-typu-Uber-zlepsuje-dopravni-situaci-512365 cirkulaci krve krevním oběhem, což je důležité pro dosažení erekce. Najděte si sport, který vás baví a věnujte se mu alespoň 2 – 3x týdně. Zařaďte také více přirozeného pohybu, jako je například chůze. Vzdejte se kouření a alkoholu. Tyto neřesti mohou taktéž způsobovat ucpávání tepen. O obou víme, že škodí výrazně našemu zdraví. A jejich konzumace a užívání mohou taktéž způsobovat problémy s erekcí. Snažte se také omezit stres. Psychika a schopnost dosáhnout erekce jsou úzce propojené. Někdy, když je v našem životě nadměrně stresu. Pokud je toho na vás moc, pokuste se osvojit si techniky pro zvládání stresu, případně vám může pomoci terapeutické sezení.