Šaty můžete nosit i v zimě


Většina žen rádo nosí šaty. A některé je nosí tak rády, že se jich nechtějí vzdát ani v zimě. Což není problém. I v zimním počasí se dají šaty nosit velmi pohodlně. Stačí jen vědět, jak seskládat váš outfit, aby byl hřejivý a zároveň jste se v něm cítila dobře, elegantně a všechno společně hrálo prim.

Ty správné boty

Klíčový je výběr správných bot. Zatímco v létě k šatům obvykle volíme balerínky nebo tenisky, v zimě taková obuv není úplně nejšťastnější nápad. Abyste byly co nejvíce v teple, volte kozačky. Ochrání vám tak nohy před větrem a silným mrazem. Pod boty jsou nejlepší volbou teplé punčocháče. Doporučujeme vysoké kozačky nad kolena Botish.

sníh

Zahřejte se doplňky

Nepodceňujte sílu doplňků. Například taková čepice nebo rukavice, dodají vašemu outfitu jiskru, ale zároveň taky vytvoří další teplou vrstvu pro vaše tělo. Sladění outfitu vám ještě více dodá šmrnc a pozvedne sebevědomí.

Investujte do svrchního oblečení

Čím tenčí šaty, tím budete potřebovat teplejší vrchní vrstvu. Využijte jednoduchého vrstvení a doplňte své šaty například dlouhým kabátem. Kabát z umělé kožešiny nebo teplé vlny bude k šatům vypadat naprosto skvěle, a především vás zahřeje.

žena

Investujte do prádla

Jak už jsme zmínili, pod šaty patří teplé punčocháče. Případně můžete zvolit také legíny. Toto oblečení by mělo být nejenom teplé, ale hlavně kvalitní. Nechcete přece, aby se vám punčocháče roztrhly po jednom nošení, nebo nejhůř ještě během toho, co je budete přes den nosit.

Vesta

Zajímavým způsobem, jak nosit šaty v zimě, je doplnit je vestičkou. Obvykle se šaty v zimě doplňují o kabáty nebo saka, ale vesta? Je to něco více neobvyklého, a přitom bude váš outfit vypadat naprosto skvěle. Vet je na výběr navíc celá řada. Svetrové, puferové, vlněné, kožené. Vyberte si takovou, která bude ladit k vašim šatům jak materiálem, tak barvou.