Mějte dokonalý vzhled


Protože poměrně často cestuji po Evropě, překvapilo mě, kolik je v hlavních městech různých salónů nejen kadeřnických pro ženy, ale ve velkém měřítku i barbershopů, které jsou výhradně určené pro zkrášlování mužů. Dokonalé pánské střihy vlasů, ale také úpravy vousů či knírů se staly běžnou součástí života mladých mužů a pánů a tyto salóny jsou jimi hojně navštěvované.

Návštěva barbera je zárukou, že se nebudete cítit podivně, když usednete do křesla a budete se bavit se zkušeným holičem, jaký střih, ale také jakou péči věnovat vašim vlasům i co se týká šampónů nebo kondicionérů apod. Najdete vždy odborníka na svém místě a ten vás nebude považovat za zženštilého, když budete řešit nejvhodnější střih pro tvar vaší hlavy.

barber

Je příjemné potkávat na ulici upravené muže, kteří mají dokonalý sestřih jak vlasů, tak vousů. Péče o svůj zevnějšek není výsadou žen, i když po mužích nepožadujeme make-up, to ale neznamená, že by neměli řešit své vlasy a péči o ně. A pokud chtějí nosit vousy, i tady by si měli nechat poradit jak se střihem, tak s udržováním sestřihu. My ženy oceníme, když to muži bude slušet, ale radit jim se stříháním či holením vousů, to je věc, do které bychom se mužům neměly plést a oni by měly hledat rady y právě u zkušeným barberů, kterých naštěstí neustále přibývá.

Bydlíte v Praze a hledáte svého osobního barbera? A co navštívit barber Praha v Dejvicích, Holešovicích, ale třeba i v Kralupech, protože i tam má tenhle barber svou pobočku.

barber

Jste muž a chcete být stříhaný podle posledních trendů anebo potřebujete poradit jak si zastřihávat vousy, aby vám to slušelo? A už jste navštívili nějakého profesionálního barbera? Že ani nevíte, kde ve vašem okolí barbershop je? Tak to je potřeba rychle změnit a navštívit ho. Budete překvapeni, jaké péče se vám tam dostane. Je příjemné nechat o sebe pečovat.