Nechte si postavit modrní dům


Jestli jste se už někdy zajímali o stavbu domu, určitě jste slyšeli pojem “na klíč”. Chcete vědět co to je? Stavba na kly znamená, že si vyberte dům a firma vám jej postaví přesně tak jak jej vidíte na obrázku. Každá stavební firma nabízí svoje domy, ze kterých si můžete vybrat. V nabídkách bývají moderní luxusní domy, ale i obyčejné bungalovy. Záleží co by se vám líbilo. Jestli zvažujete že si dům necháte postavit, určitě je dobré si ujasnit jaký máte rozpočet a v čem chcete bydlet. Většina lidí touží po přízemním bungalovu, jsou ale i lidé, kteří ocení patrový dům na klíč. Záleží totiž hlavně na tom, jaký máte k dispozici stavební pozemek.

nový dům

  • Jak si vybrat firmu

Asi jste si všimli že na trhu dnes působí celá řada stavebních firem, které nabízí svoje domy. Problém ale je, že ne každá firma dodrží co vám slíbí. Jsou dokonce i firmy, které okradly svoje klienty o spoustu peněz a v tomto duchu pokračují stále dál. U nás se bit nemusíte. My si svých klientů vážíme, a svoje sliby plníme. Domy stavíme ve vysokém standardu. Pokaždé si pročtěte recenze a zkušenosti ostatních klientů, a na základě toho se teprve rozhodněte.

stavba domu

U nás najdete spoustu typových projektů. Některé z nich jsme dokonce stavěli pro developery jako nové ulice a čtvrti ve městech. Prohlédnout si můžete naše realizované domy na našem webu, kde uvidíte nejen exteriér, ale i interiér. Stavíme zděné domy i dřevostavby, takže si u nás každý přijde na své. Vyberte si z naší široké nabídky domů, které jsme navrhli pro všechny, kteří chtějí mít moderní dům bez kompromisů.

Jestli hledáte nízkoenergetické bydlení, jste u nás také správně. Nabízíme domy se solárními panely a tepelným čerpadlem, díky čemuž budete platit méně peněz za provoz domu. Užijte si nižší náklady za elektřinu i topení. Nemusíte platit spoustu peněz, stačí vědět jak investovat.