Neviditelná podprsenka je trend


Vyjít bez podprsenky je dneska ve společnosti považované za velký hřích. Obzvlášť pokud na sobě máte outfit, který je průsvitnější. Lidi jsou schopni si na vás ukazovat prsty a pomlouvat vás. A mnoho žen podprsenku nosí, aniž by si uvědomovaly, že si tím vlastně ochabují svalstvo. A nosit podprsenku celý den? Tak to moc našemu zdraví nepřispívá. Právě naopak. Podprsenka není pohodlná a já mám problém ji už po dvou hodinách nosit. Prostě se v klasické podprsence cítím nekomfortně, a i to je jeden z důvodů, proč jsem ji měla jenom párkrát v životě. No, a tak to je. Nebudete mi věřit, ale místo toho jsem si našla jinou alternativu.

s

A s touhle alternativou můžu nosit i průsvitnější oblečení. A co že ta zázračná věc vlastně je? Neviditelná podprsenka – pásky na prsa. Pásky na prsa mi totiž skvěle nahrazují podprsenku a nerozumím tomu, že jsem tuhle novinku neobjevila dříve. Nemusela jsem se stresovat, jaký outfit si zrovna vezmu na sebe a jak si zakryju prsa a prsní bradavky… S páskami na prsa totiž nemusíte nic řešit a vlastně je na prsou ani necítíte. Prostě si je nalepíte na prsa (tak, abyste zakryli i bradavky) a je to. Můžete je nosit, jak dlouho chcete, klidně celý den a vůbec je necítíte. A to je asi ta největší výhoda.

s

Navíc svalstvo neochabují, naopak podporují to, aby prsa vypadala dobře a měly pěkný tvar. Za mě je toto novinka, kterou určitě musíte vyzkoušet. Vím, že podprsenka je jakýsi zvyk a rutina pro většinu žen, ale co takhle to změnit a zkusit něco jiného? A vaše prsa vám za to určitě poděkují. Navštivte stránky Lifties a podívejte se, jak vlastně pásky na prsa fungují. Všechno je tam dokonale popsané, a tak si zodpovíte svoje případné otázky. Případně můžete rovnou objednat a vyzkoušet, jaké je to mít “neviditelnou podprsenku” a nevědět o ní….