Problémy s erekcí a jak je řešit.


Hodně mužů si nedokážou připustit, že problém s erekcí je velmi vážná, ale na druhou stranu také velmi častá potíž. A mnoho mužů se ale bojí si to přiznat. A pokud si to sami sobě po nějakém delším času přiznají, mají problém o tom mluvit se svým okolím anebo s rodinou. A mnohdy je právě partnerka ta poslední, která se o tomto problému dozví. A dost často je právě při sexu v posteli, kdy je na takovou debatu již opravdu pozdě. A jak se tomu tedy dá předejít a je to vůbec možné? Mnoho mužů se totiž mylně domnívají, že je to jejich vina a že se s tím již nedá nic dělat. Anebo mají mylné představy o tom, že se to dá řešit jedině tak, že budou muset jít za svým obvodním lékařem a řešit to na kontrole.

osamělý muž

Ale to není pravda. Za obvodním lékařem se dochází až problémy dostanou chronický ráz a potíže jsou trvalé. Ale to nemusí být hned ze začátku váš problém a problémy s erekcí se dá lehce předejít. Anebo je v počátečních stádiích lehce řešit. A jak? Tak v první řadě budete muset chtít vy sami něco změnit, protože bez vaší pevné vůle to nepůjde. Takže se hlavně snažit a nepolevovat, pokud tyto problémy prostě ze dne na den nezmizí. Asi úplně největším zabijákem je pro vás stres a kouření a pití alkoholu. Pokud budete holdovat kouření budete si akorát ucpávat svoje tepny, a to je na problémy s erekcí jako dělané. A když se k tomu přidá ještě vyšší věk a úbytek testosteronu nemáte se čemu divit. A jistě také znáte rčení, které říká, že když se hodně pije alkohol u mnoha mužů se v tomto případě prostě erekce nedostaví. A vy můžete dělat co chcete. A je to také potvrzeno mnoha vědeckými studiemi.

muž v práci

Alkohol ničí správnou a kvalitní erekci. A další studie potvrdily, že pokud je muž kuřák a najednou přestane kouřit jeho erekce je rázem lepší o bez mála 75 procent. A to už tedy stojí za zvážení, pokud nějakými podobnými obtížemi trpíte. A pokud ne, zkuste to prosím zvážit kvůli vašemu zdraví všeobecně. A je jasné, že pokud jste uživatelem i když jen občas drog na kvalitní erekci můžete hned zapomenout. A pokud jste často unavení a máte mnoho starostí, které vám berou energii je jasné, že nemůžete mít kvalitní erekci. Stres vám zadržuje krev a ta neproudí, jak má, protože máte zúžené cévy, a to nejen ty, které proudí právě do penisu.