Pokoj pro předškoláka


Vaše děti tak strašně rychle rostou. Nedávno jste si je dovezli domů z porodnice, jako mé uzlíčky štěstí, která ještě ani nevidí, ale poslouchají váš hlas. Tihle malincí, tak rychle vyrostou, jako mávnutí kouzelným proutkem. Než se nadáme, tak si začnou pro sebe breptat, usmívat se a zjistí, že si můžou cucat ručičku. Potom se začnou točit n a bříško a posunovat se do předu, za oblíbenou hračkou. Kdy tak zase rychle vyrostli. Vašim dětem začnou růst první zoubky a dělat první krůčky. Tři roky utekly jako voda a nastupují do školy. Opět vyrostli o několik centimetrů a už jsou z nich předškoláci. Na dětech vidíme, jak stárneme a že čas je neúprosný. Plyne rychle a my máme co dělat abychom stihli všechno, co chceme udělat. Někdy bychom si ho přáli taky zastavit, alespoň na chvilku.

pokoj

Když už máte doma malého předškolačka, tak by se z jeho dětské pokojíčku měl stát studentský pokoj. Nikam nemusíte spěchat, stále mu zanechte dětství. Jenom že pokojíček je malý a bohužel nemáte větší místnost, kam byste pokojík mohli přestěhovat. A na víc máte ještě jedno dítě, které v místnosti spí taky a má tam i hračky. Tak jak to v takovém případě udělat? Jak nejlíp přestěhovat pokoj, když ho obydluje ještě další, menší dítě? Důležité je rozhodnout se, zda v pokoji potřebují mít tolik hraček, kolik mají. Děti rostou a o hračky se zajímají čím dál ti míň. Pamatujte si, čím méně, tím líp. Jak pro děti, tak i pro vás při úklidu.

pokoj

Pokud si ale stále nevíte rady. Tak co kdybyste úpravu pokojíku nechali na nějakém odborníkovi. V dnešní době je to už normální. Někdo si může klepat na čelo, proč vyhazujete peníze za takovou zbytečnost. Ale já si myslím, že tohle je skvělá cesta ke spokojenosti obou stranám. Vy budete mít pokojík, který bude jak pro předškoláka, tak i pro menší dítě. Budou tam mít místo a úložné prostory. Nechejte si udělat návrh dětského pokoje https://bydesign.cz/cat/detske, který vám opravdu usnadní přemisťování, měření a vymýšlení a pak zjistíte, že takhle to opravdu nepůjde. Proč si práci trochu neulehčit, když máte tu možnost.