Přirozené hubnutí


Hledáte cestu jak snížit svou tělesnou váhu a nedaří se vám? Hubnutí je nesmírně složitý a začarovaný proces. Někdo má od přírody postavu štíhlou, jiný má dědičné slony k oplácanosti. Někomu vadí, že přibírá pouze v oblasti stehen a boků, jiný nemá rád své břicho nebo třeba ruce. Někomu stačí k životu hrnek kafe a pár kousků ovoce a jiný se nemůže zbavit chuti a hladu ani při sebevětší snaze. Je to tak individuální, ale výsledky chceme všichni stejné. A to nás stresuje. Tato uzavřenost v určitých vytvořených škatulkách a představách. Tak jako se to v posledních letech řeší ve školství, tak to platí i zde. Každý máme jinou startovní pozici a jinou cestu.

Pečujte o sebe

Nejsme zařaditelní do škatulek a to, co funguje u jednoho, zákonitě nemůže fungovat u někoho dalšího. To se ale těžko akceptuje. Na touze zhubnout je vystavěn v posledních desetiletích obrovský byznys. Lidé si kupují miliony produktů za obrovské ceny, dodržují nesmyslné diety, cvičí, chodí na terapie a mnoho dalšího. Pro nejednoho z nás je váha zdrojem úzkosti, stresu, sebenenávisti, a přitom se jedná jen o přirozenou součást naší diverzity jako druhu. Vždyť i příroda není v jednotlivostech stejná a dokonalost v ní neexistuje. Nebo spíše neexistuje v té ploché primitivní formě, na kterou jsme ji zploštili.

Vyhnete se zbytečným chemikáliím

Příroda je totiž dokonalá svou velkolepostí. A právě z přírody bychom si při našich snahách o hubnutí měli vzít příklad. Zdravá strava v přiměřeném množství, dostatek pohybu, tekutin a hlavně pozitivní myšlení, to je základ. Zázrak neexistuje. Ale pomoci vám mohou i některé bylinky a přírodní produkty. Jedním z nich je i rooibos čaj. Díky sladké chuti je příjemnou alternativou k čisté vodě, obsahuje množství vitamínů a zároveň přispívá i k rovnováze organismu a tím snížení váhy. Najděte si z přírody to nejlepší a buďte především spokojeni sami se sebou. Váha se potom sama srovná.