Voní vám váš vůz?


Ten kdo má auto určitě už někdy kupoval vůni do auta Convoytruck. Je jich spousta ať už se budeme bavit o samotné vůni nebo druhu voňavky. Některé si představíme, ať máte lepší přehled, co všechno existuje a co je možné tedy v autě mít. Začneme tím nejzákladnějším, které existují už spousty let. Říká se jim stromečky do auta. Jsou to vonné papírové tácky, které mají různé tvary. Začínalo se původně ve tvaru stromečku, a proto se tento název ujal nebo se můžete setkat i s osvěžovačem do auta. Dále to mohou být pírka, květiny, ale i listy nebo lidské postavičky. Tyto osvěžovače můžete najít na každé tankovací pumpě. Můžete si vybrat z nespočet vůní od klasických vůní lesa, oceánu, citrónu, po santalové dřevo, levanduli, jasmín, květinovou louku a mnoho dalších.

vůně do auta

Každý si dokáže vybrat. Ten kdo se s klasickým stromečkem nespokojí, může šáhnout po malých a zábavných postavičkách. Jsou to většinou malé figurky panáčku, které mají různé barvy a podle toho je od nich odvozena i vůně. Můžete najít černé, bíle, růžové, oranžové, zelené a další. Tito panáčci se umisťují do ventilátoru na krycí lišty. Když pak pustíte ventilátor, bere to přímo vůni z panáčku a roznáší ji po celém autě. Stejně tak kromě panáčku fungují některé gelové nebo olejové voňavky. U některých se dá nastavit i intenzita vůně u jiných ne. Dále to mohou být malé lahvičky naplněné vůní s dřevěným uzávěrem, který danou vůni nasaje a tak se přes víčko dostává dále do okolí.

vůně do auta

Vůní do auta je nespočet a každý si může vybrat podle svého. Můžete se například setkat i s podobným provedením jako je stromeček ovšem tyto tácky nejsou ničem napuštěny a k tácku si zakoupit danou voňavku v plastové nádobě s rozprašovačem. Pomocí rozprašovače si vůni nanesete na tácek a zavěsíte libovolně po autě. Když vůně vyčichne, jednoduše tento krok zopakujete. Není na tom nic složitého a vůně v autě se vám bude držet, dokud budete mít něco v lahvičce a co si budeme, jen tak celou lahvičku nevypotřebujete, jedině, že by se vám omylem rozlila na koberec v autě. To by bylo vůně až moc.