Pronajměte si stan pro seznamovací večírek


Servery zaměřené na seznamování partnerů mohou mít svůj omezený význam, ale nikdy nenahradí přímý kontakt. A v přímém kontaktu se zas nikdy lidé neprojeví, pokud se jedná o ryze formální setkání na neutrální půdě, a to ještě k tomu ve společnosti cizích lidí, což jsou kupříkladu kavárny, restaurace, čajovny, cukrárny apod. Chcete-li nabídnout dvěma lidem seznámení a osobně je znáte, ale oni neznají jeden druhého, a je zde předpoklad, že si budou alespoň v něčem rozumět a jak se říká lidově „padnou si do oka“, neváhejte a uspořádejte pro ně seznamovací večírek, který bude navazovat na výlet do přírody.

zahradní party

Může to probíhat třeba tak, že uskutečníte pronájem stanů a vztyčíte je na své zahradě, kde poté nachystáte vhodné občerstvení (chlebíčky, pizzu, nealko nápoje, nejlépe vše ve vegetariánském duchu, protože bezmasá jídla udržují vyšší hladinu přirozených mužských a ženských hormonů a potlačují ty stresové). Zároveň připravíte https://www.facebook.com/events/1681455455409629/ vhodný doprovodný program, mohou to být míče na házení, stolní tenis, bosonohé chodníky, anebo bazén, a při nepřízni počasí se mohou hodit deskové a karetní hry.

party stan

Budoucí partneři se tu mohou lépe poznat při různých aktivitách, projeví se tu jejich spontánní chování a vyjadřování, a půjde-li vše hladce, můžete jim pak nabídnout výlet do přírody například k vodě na přehradu, s turistikou v horách, s jízdou na kole ve vhodném terénu, anebo vodácké putování v kánoi. Pamatujte, že lidé si jsou vždy nejblíž tam, kde se odehrává nějaká činnost, která je baví a uspokojuje, a také v situacích, kdy si mohou navzájem pomáhat a být užiteční. Odpadne tím plytké kavárenské tlachání a seznamování v pojetí lázeňských hostů, kteří tu nemají co na práci a pouze vysedávají u stolu a korzují po parku. A možná, že vaše snaha o uspořádání seznamovacího večírku vám bude brzy oplácena svatební hostinou.