Ne, vy prostě chcete svůj byt


Nechcete nějaký pronájem bytu, například od města, chcete družstevní byt, ale ne byt do osobního vlastnictví. Proč? Protože družstevní byt vyjde o hodně levněji, odkoupíte družstevní podíl na byt, a to z bytového družstva a bude jen váš. Tedy, toho družstva, kterému patří také celý dům s bytovými jednotkami, bez toho to nejde. Vy sice budete družstevník, ale také i nájemník, který má svůj členský podíl v bytovém družstvu. Ale pořád to je výhodné, je to levnější možnost pro mladé rodiny k vlastnímu bydlení. No, vy sice chcete tento byt, ale jak se obecně ví, moc se nedají na takové bydlení sehnat finanční prostředky pomocí hypotéky.

hypotéka bude

Ale, nemusíte být zklamáni, máme pro vás řešení. Jaké to bude? Normální, máte zde velkou možnost, že požadované bydlení v domě, které vlastní družstvo, získáte pro svou rodinu. Požádáte společnost o produkt hypotéka družstevní byt. Máte tady velkou šanci uspět a získat bydlení pro svou rodinu. Ale mějte tady na paměti, že u hypoték je požadavkem také ručení nějakou nemovitostí, je to pro ty společnosti taková zástava, že budete půjčené peníze řádně splácet.

v novém bytě

Ale je tu ještě konkrétně u těchto bytů jedna věc, a to důležitá, ať nemusíte shánět nějakou nemovitost do zástavy. Máte zde například tu možnost, že odkoupením výše uvedeného podílu od družstva, přechází mnohdy takový byt do osobního vlastnictví a tím můžete mít vystaráno. Takže oslovte uvedenou společnost a nechte si poradit, od toho tam jejich zaměstnanci jsou. A máte velkou možnost získat vlastní rodinné bydlení, kde se vám o vše bude starat majitel domu, kde je uvedený byt. Takže vás nečeká pořád něco svépomocně opravovat, upravovat, shánět opraváře, kteří většinou nemají žádný čas. To vám odpadne, takže požádejte uvedenou společnost o finanční pomoc a budete mít vyhráno. A vaše rodina bude spokojená ve vlastním bydlení.