Zabezpečit si byt je jistota.


Firma Mohlis nabjaízí kvalitní a účinné zabezpečení vašeho majetku a nemovitosti. Ať máte byt anebo vlastníte dům. Krom zabezpečení domu a bytu firma Mohlis nabízí rovněž zabezpečení kanceláře, zabezpečení perimetru, zabezpečení garáže a také inteligentní dům. Firma vám po vašem kontaktu dá zcela profesionální návrh a po vašem souhlasu následně proběhne rychlá a kvalitní instalace. Firma je na trhu již 24 let, poskytuje svým klientům 7 let záruky a 5 let servisní podpory. Firma nabízí instalaci na míru, k tomu nabízí zásah během poplachu. Váš majetek firma Mohlis zajistí a zabezpečí nejen mechanicky, ale také díky alarmu.

dům

Zloději jsou čím dál drzejší, dovolují si vloupání do cizí nemovitosti, a proto je třeba si svůj domov zabezpečit a ochránit si ho. Takový alarm může vyloženě zloděje vyděsit. Firma nainstaluje po vašem bytě či domě, popřípadě jiné nemovitosti či jiném objektu elektronické systémy od Jablotron z Brna. Ty umí rozpoznat pohyb zlodějů, rozbití oken, vloupání a spousta dalších věcí, které se odehrávají ve vašem domově, aniž by to bylo v pořádku. Díky firmě budete mít váš domov v bezpečí, vy sami také budete zabezpečeni a ochráněni. Firma Mohlis nabízí i projekt inteligentní dům.

byt

Vše potřebné může nainstalovat již během stavby, ale také dokáže nainstalovat již v hotové domácnosti. Přes mobilní telefon, iPhone či tablet můžete odkudkoli ovládat žaluzie, světla, topení a podobně. Součástí inteligentní domácnosti je i osvětlení. Při vstupu do místnosti se místnost například osvětlí a podobně, záleží, jak si vše nastavíte. Díky inteligentní domácnosti můžete poslouchat hudbu z jakékoli místnosti, můžete kontrolovat čistotu a teplotu vody ve svém bazénu a mnoho dalších věcí. Na začátku vám služba Mohlis nabízí zcela nezávaznou konzultaci zdarma, kde vše potřebné s vámi probere, podá návrhy a zodpoví veškeré vaše dotazy.